Formy płatności

Zależnie od wartości zamówienia, określonej i wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z trzech następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na podany numer rachunku bankowego, który wysyłamy w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Rozpoczniemy realizację zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.  
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru lub kurierowi, listonoszowi,  w oddziale Poczty Polskiej -  zależnie od metody dostawy. Ta forma płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.
  • Płatność elektroniczna z PayU - najbardziej bezpieczny i wygodny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego jesteś przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces płatności odbywa się szybko i bezpiecznie, wybierasz jedynie swój bank i dokonujesz opłaty.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl