Zwroty i Wymiany

 Zwrot/wymiana produktów

 

Jeżeli zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań masz prawo do jego zwrotu bądź wymiany w terminie 30 dni od daty zakupu.

 

Aby tego dokonać wystarczy:

1. Wydrukować i uzupełnić odpowiedni formularz

     Formularz wymiany towaru

     Formularz odstąpienia od umowy

2. Odesłać zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością na adres:         Hashtag Sp.zo.o, Ul. Jasnodworska 8a, 01-745 Warszawa

Pamiętaj o dołączeniu oryginału dowodu zakupu (paragon lub FV).

 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

 

Uprzejmie informujemy, iż zwroty / wymiany nie są przyjmowane* w sklepach stacjonarnych, w tym celu prosimy o przesłanie produktów na nasz adres (Hashtag Sp. z o.o., Polska, 01-745 Warszawa).

 *wyjątek stanowią zamówienia internetowe z opcją odbioru osobistego. Towar można dostarczyć do butiku CH BLUE CITY, który w ciągu 48h zostanie przekazany do siedziby firmy. Dalsza realizacja przebiega standardowo.

 

ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).

Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu / wymiany produktu. Wymieniony produkt zostanie wysłany na wskazany adres przesyłką kurierską za pobraniem (15 zł). W przypadku odstąpienia od umowy zakupu na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: zwroty@timeandmore.pl .

Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić zwrot lub wymianę produktów.

 Nasz dział zwrotów i wymian pracuje w godzinach 15:00-19:00.

Opinie o Zegarek.pl na Opineo.pl

INFOLINIA

T. +48 692 285 587
E. bok@zegarek.pl
Pn - Pt 9:00 - 17:00

DOSTAWA

Przy zakupach
od 400zł darmowa wysyłka

WYSYŁKA

Wysyłka w 24h kurier,
lub odbiór osobisty

BEZPIECZEŃSTWO

30 dniowa gwarancja
zwrotu pieniędzy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl